Nekad sam anksiozna i upadam u depresije. Imate li neki savet?

    Odgovoreno: 12. 04. 2009.
    • Poštovana,
      ponekad su svi anksiozni i upadnu u neraspoloženje. Razlikujemo se po tome na koji način izlazimo iz toga, kako se borimo i branimo. Ne znam Vaš način, ali smatram da ste jaki ako uspevate da isplivavate sami i da idete dalje, što ne znači da ako potražite stručnu pomoć spadate u kategoriju slabih. Zato je idealna psihoterapija, pa Vam dajem savet upravo taj.
      Srdačno
      Dr Dragana Krasić