Primećujem kod sebe već duže vreme da sam nervozna i da ću psihički oboleti zbog situacije u kojoj se nalazim, pa hoću da znam kako trebam postupiti i koji lek trebam primeniti za takvo stanje?
     Hvala

    Odgovoreno: 08. 04. 2009.
    • Poštovana,
      hvala na poverenju, ali nemoguće je rešiti zadatak u kome su svi sabirci nepoznati. Inače ne postoji šema i pravilo kako se problem rešava. Svaka ličnost i njena situacija su specifične i svojstvene, te ishod i pomoć oko toga je individualan i kreira se shodno pacijentu. Morate da budete konkretniji i otvoreniji, da bismo zajedno rešile problem.
       Srdačno Dr Dragana Krasić