Poštovani,
    pre 5 godina sam doživeo psiho-fizičko i seksualno zlostavljane od strane drugih lica, koji su osuđeni za ta dela (otmica, protivprirodni blud i bludne radnje). Medicinskim veštačenjem je utvrđeno da imam poremećaj koji se naziva Trajne promene ličnosti nakon katastrofičnog iskustva.
    Molim da mi kažete kakvo je to oboljenje i šta mi preporučujete?

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.
    • Poštovani,
      traumatsko iskustvo koje ste imali sigurno je učinilo da Vaše psihičko stanje doživi promene koje utiču na Vaše dalje funkcionisanje. Mislim da je bitno i važno za Vas da se javite psihijatru i dogovorite oko daljeg tretmana.
      Srdačno Dr Dragana Krasić