Poštovani doktore,
    ja sam Vama već pisala. Bolujem od depresije od 96. godine koristim lekove i redovno uzimam terapiju: Dg.F33, bromazepan, lorazepam, mazafine, zolofthaloperidoldruga. Dijagnoza je: Dg/epi/kompl.pare.sa sec.general zato što gubim svest koristim lek koji mi ne odgovara Th Karabapine. Molim Vas da mi što pre javite šta se sa mnom događa. Unapred hvala.  Da li je depresija izazvala epi i kako se leči?
    Hvala jos jednom

    Odgovoreno: 31. 03. 2009.
    • Poštovana,
      nisam Vas baš najbolje razumela, ali po onome što mislim da jesam, mogu Vam reći da se radi o dvema različitim bolestima i da ste pokriveni terapijom za obe bolesti.
      Srdačno
      Dr Dragana Krasić