Poštovani,
    drugarica mi je rekla da je negde pročitala da je crtanje cvetića, srčića i sl. nekakav poremećaj. To me je prilično pogodilo s' obzirom da ja to radim ceo svoj život. Takođe "kopanje" lica kako moje drugarice to zovu bi valjda trebalo da je prestalo, a nije. Imam 27 godina i nisam nesrećna više nego ostali ljudi u mom okruženju. Klasični problemi devojke u mojim godinama, pretpostavljam. Bila bih Vam zahvalna ako bi mi odgovorili da li je to stvarno poremećaj.
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 30. 03. 2009.
    • Poštovana,
      nije mi poznato da bi takvo crtanje bilo poremećaj. Diranje lica i čačkanje lica, ako o tome govorite je česta pojava, ali takođe ne govori ni o kakvom posebnom poremećaju. Vi najbolje znate koliko ste srećni ili nesrećni i da li imate problem i koliko je on uobičajen Vašim godinama. Budite sigurni na osnovu navedenog da ste zdrava osoba.
      Srdačno
      Dr Dragana Krasić