Poštovana doktorka.
    Muće me loše i grozne misli u glavi, da ću ja da učinim nešto srašno svome detetu, sebi. To je grozno.
    Imam velike strahove zbog toga. Bila sam kod psihijatra. Dao mi je ovu terapiju: Zalasta (pola tablete uveče), Anafranil (prvih 5 dana da uzimam jednu tabletu ujutru, a jedna popodne, a potom po dve tablete ujutru, a po jedna popodne) i Rivotril (tri puta po pola tablete ili dva puta po 1).
    Molim Vas, recite mi kakva je ovo kombinacija lekova? Kakve ću posledice imati od toga, i da li ću moći da se rešim ovih misli? Hvala, pozdrav

    Odgovoreno: 29. 03. 2009.
    • Poštovana, lekar je procenio Vaše stanje i shodno tome Vam dao terapiju.
      Ne bih komentarisala o tome da li je ona dobra ili ne. Sigurna sam da je neophodna psioterapija, da bez nje nećete imati potpune rezultate, te stoga predlažem da što pre započnete sa njom.
      Srdačno Dr Dragana Krasić