Poštovani, prije tri god. dijagnosticiran mi je anksiozno-depresivni poremećaj,imala sam strahove od oštrih predmeta(da ću nekoga ozlijediti) uglavnom crne i negativne misli.Pila sam seroxsat god. dana pomogao mi je.Poslije sam se udala,rodila i počele su moje sumnje u supruga,nepovjerenje,uz to i one crne misli,ponovo sam bila kod psihijatra pila mjesec dana lekotam,nije mi nešto pomogao.Tad mi je doktor rekao da te sumnje mogu biti opasan psihički poremećaj i ja se sad užasno bojim toga,jer moja sumnjičavost ne prestaje ali sam svijesna da je problem u meni a ne u suprugu,da je sve to u mojoj glavi.Šta god da moj suprug uradi ili kaže meni kroz misli zujne nešto negativno u vezi toga i onda se ponovo prepadnem te bolesti i mislim da nikada neće proći.Sve govorim svom suprugu i pomogne mi kad razgovaram s njim ali za pola sata meni opet te sumnje prolijeću kroz misli i tako iz dana u dan.Unaprijed Vam hvala!

    Odgovoreno: 25. 03. 2009.
    • Postovana,imam utisak da Vas nisam bas dobro razumela.O kakvim sumnjama govorite?Da li se one takodje odnose na ranije strahove?Nije mi jasno ni o kakvim crnim mislima se radi?Da li ste sada pod terapijom?Kako se lecite?U svakom slucaju neophodno je da se javite psihijatru u mestu ,iznesete problem i zapocnete lecenje ukoliko vec niste. Srdacno Dr dragana Krasic