u poslednje vreme se mnogo brzo iznerviram pocnem da se tresem i imam napad placa nekontrolisanog a pojavljuje mi si i agresivnost to trje vec nekih mesec dana pijem bromazepam ujutru i uvece po 1.5 ml a poneki put i 2do 3 uvece zavisnosti koliko sam nervozan i koliko dugo me drzi plac a plac traje od 1 sata pa i do 4 h molim vas za pomoc jer imam jedno dete od 6g a zena mi je trenutno trudna pa i njih sam poceo da opterecujem mojim problemom ja sam rastao bez majke umrela je kad sam imao 13 g i znam sta znaci da rastes bez ljubavi i razumevanja jednog od roditelja

    Odgovoreno: 25. 03. 2009.
    • Postovani,neophodno je da se obratite psihijatru i zapocnete adekvatan tretman,koji ce Vam olaksati tegobe koje imate.Razumem Vase teskoce i nema razloga da se mucite toliko,pogotovu sto tako opterecujete i svoju porodicu.Uvek postoji resenje, morate se obratiti strucnom licu Srdacno Dr Dragana Krasic