Postovani Svremena na vreme osecam malaksalost nezainteresovanst jaku nervozu narocito u jutarnjim casovima desava mi se i da mi se slosi kao da cu pasti u nesvest umaram se jako brzo narocito pri penjanju. desava mi se da mi se odjednom slosi da kao da se gubim u prostoru da cu pasti u nesvest ili slicno tome nisam skoncentrisan na stvari koje radim ali kada se zaradim ili slicno zapricam sve to nestane cak ne obracam paznju na te simptome koji mi se javljaju kao da nestaju imam 26 godina bavio sam se 10 godina sportom sada sam visok 175 imam 90 kg zaista mi se ovo desava vec duze vreme vec sam poceo da se plasim davalac sam krvi slika uredna uvek pritisak 140 sa 80 u jutarnjim casovima unapred hvala

    Odgovoreno: 25. 03. 2009.
    • Postovani,ukoliko ste proverili sve telesne parametre zdravlja,pocev od laboratorije,EKGa,pregled interniste takodje,kao i stitne zlezde,mozemo eventualno govoriti o psihogeno uzrokovanoj problematici.Stoga bi bilo najbolje da se obratite psihijatru u mestu,porazgovarate sa strucnim licom i pocnete sa psihoterapijom i ako treba nekim medikamentom Srdacno Dr Dragana Krasic