Molim Vas da mi odgovorite i pomognete ako mozete. Patim od staha i panike, anksioznosti... Probala sam razne lekove, ali bez uspeha. Doktor mi je dao pre neki dan ovu terapiju: LUDIOMIL 50mg uvece i RIVOTRIL od 2mg 3X1/4 i PROPRANOL zbog lupanja srca 3X1/4. Ujedno da naglasim da patim i od OTOSLEROZE i TINITUSA i pijem VESTIBO i TANAKAN 3X1, a takodje pijem i BROMOKRIPTIN zbog povecanog PROLAKTINA. Da li je ova kombinacije dobra za ovo moje stanje, i koliko ce dugo potrajati? Hvala puno Goca TS

    Odgovoreno: 25. 03. 2009.
    • Postovana,da li imate redovne cikluse?dali ste i ostale hormone proverili,kako polne tako i hormone stitne zlezde?Ne znam koliko je u vezi vasa panicna problematika ,eventualno sa hormonskim poremecajem.Takodje,nisam sigurna do koje mere problematika sa uvom doprinosi potenciranju panicnog problema.Sigurna sam,da pored lekova koje uzimate je neophodna psihoterapija bez koje sigurno necete imati potpune rezultate,jer psihoterapija utice na Vase promene a lek na simptom.Savetujem Vam da se obratite strucnjaku radi toga, Srdacno Dr Dragana Krasic