Postovana,
    imam 20.god., od kako mi je nana umrla, to je bilo 2005.god. imaqm izrazen strah od smrti.Javljaju mi se napadi drhtavise, kocenje vilice.Porodici nisam rekla, samo decku, zato sto moja porodica spada, na moju veliku zalost, u one koji misle da odlazak kod psihologa cine nekog \"ludim\", tako da se ne usudjujem da odem. A inace, i sama imam strah, da cujem misljenje, jer zivim u lazi da je to normalno, iako sam odavno shvatila da ovo prevazilazi granice normalnog straha. Molim Vas da mi pomognete, jako sam uplasena.Hvala unapred

    Odgovoreno: 25. 03. 2009.
    • Postovana,sta bih mogla da Vam kazem,osim da razumem tezinu koju nosite i shvatam da strahovi jako iscrpljuju i takodje osiromasuju osobu koja ih oseca i sve vise cine nefunkcionalnom.Ako je Vasa porodica takva,Vi ste mladi pa bi trebalo da ste nosioc promena i ucinite da se njihov stav promeni.Ako ne njihov,a ono Vas mora da bude drugaciji,jer uostalom patite Vi i pomoc Vam je neophodna Srdacno Dr Dragana Krasic