Poštovani
    moja mama još od mladosti pije tablete za smirenje bromazepam, lorazepam, karbapin i šta ja znam.  Sada pije manje doze i hvala Bogu dobro se oseća.
    Moje pitanje je, da li sme povremeno da konzumira vino jer je zdravo za srce a ona ima i povišen pritisak povremeno?

    Odgovoreno: 21. 03. 2009.
    • Poštovana,
      kažu nutricionist da jedna čaša crnog vina dnevno jeste lek, te smatram da joj neće škoditi ta časa,  što naravno podrazumeva da ipak vreme od unošenja leka prođe makar 6-7 sati.
      Srdačno Dr Dragana Krasić

Komentari na pitanje: #24744

    • Gde mogu da nadjem lek u prodaji, u valjevu nigde nema, potreban mi je za majku!!