Poštovana,
    Možete li mi reći koji lek je najbolje uzimati za lečenje sindroma nemirnih nogu (RLS). Imam sve simptome ovog sindroma, potrebu za stalnim pomeranjem nogu, \"mrave\" u nogama, potrebu da kada sedim noge prekrstim, ili da ih podignem iznad visine kukova. To je samo jedan problem koji imam a vezan je za neverovatnu nervozu koja me muči skoro od kada znam za sebe.
    Da li mi je za taj lek potreban recept?
    Hvala.

    Odgovoreno: 21. 03. 2009.
    • Poštovana,
      obzirom da imate dijagnozu koju je neko postavio, verovatno ste uzimali ili uzimate nesto od terapije.
      Zaista nemam uvid u Vašu bolest potpuno da bih Vam dala konkretniji odgovor.
      Srdačno Dr Dragana Krasić