Pre godinu i po dana sam promenila sredinu, upisala sam fakultet. Od tada sam imala par stresova. Nemam apetit i ne hranim se raznovrsno, pa sam izgubila na težini. Ne mogu da spavam i ako imam potrebu za snom. Česte su promene raspoloženja.
    Šta da radim?
    Unapred zahvalna...

    Odgovoreno: 21. 03. 2009.
    • Poštovana, imali ste stresove, promenili sredinu...
      Ne znam kako ste se adaptirali, kakvi su bili stresovi, kako ste isplivali iz toga? Moguće da su navedeni simptomi depresivni akvivalenti posledično nastali, te ih treba rešavati simptomatskom terapijom, medikamentima. Mislim da bi Vam psihoterapija najviše pogodovala. Smatram da bi trebalo da se obratite stručnom licu u mestu.
      Srdačno Dr Dragana Krasić