Poštovana d-rka,
    imam malu bebu. Htela bih da Vas pitam, imam velike strahove pošto mi dolaze razne strašne misli u glavi. Kao da ću ja da uradim neke strašnije i grozne stvari. Plašim se i mnogo me to uznemiruje. Pokušavam da to izbacim iz glave, ali nekad mi prodju te misli, a nekad mi se ponovo vrate. Kažite mi šta je to i šta da uradim? Da li je to normalno da se pojavi ili sa mnom nešto nije u redu? Molim Vas.
     Sa poštovanjem. Pozdrav

    Odgovoreno: 18. 03. 2009.
    • Poštovana,
      prisilne misli takvog sadržaja se javljaju kod majki. Vrlo su neprijatne i zastrašujuće. Nećete uraditi ništa Vašoj bebi ali život sa takvim opterećenjem je veoma težak, te je neophodno da se obratite stručnjaku i da se oslobodite takvih misli i uživate u svojoj bebi. Srdačno Dr Dragana Krasić