Ćao,
    imam 30 godina. Prije 4 godina sam dobila paničan poremećaj. U glavi mi se javila neka loša misao kao da umirem, nemam više snage za ništa, srce mi kucalo, povraćala sam i imala diareju. Od tog dana imala sam nekoliko puta panične napade. To je već prošlo ali loše misli još mi se vrte u glavi. Svaki dan mislim kao da mi je poslednji, živim a kao da nisam tu. Nisam tražila pomoć od nikoga i sama se borim protiv ovog problema. Neznam šta da radim i gde da idem. Bojim se od mnogo stvari, još kad sam bila mala taj neki strah je bio u meni. Molim Vas samo mi recite da li ovaj problem može da se reši i na kakav način? S kim da pričam, gde da tražim pomoć zato što ne mogu više ovako da živim. Hvala Vam puno.

    Odgovoreno: 18. 03. 2009.
    • Poštovani,
      imate problem paničnog poremećaja, zbog koga se morate obratiti psihijatru i započeti sa terapijom kako medikamentoznom tako i psihoterapijom. Poremećaj se leči, samo što pre krenete to će biti brže rešen problem.
       Srdačno, Dr Dragana Krasić