Pre svega dobro veče i izvinite na smetnji. Imam problem sa suprugom koja je sada u psihijatrijskoj ustanovi. Problem je nastao pre više od godinu dana kad joj je kasnio ciklus i po pet meseci, pre nego što treba da dobije počne čudno da se ponaša, ne jede, ne spava i govori besmislene stvari. Tad sam je prvi put vodio u psih ustanovu. Prvo su rekli da je maloletna delikvencija, mada ona ima 24 god, posle je ispala šizofrenija i sada epilepsija. Sad se normalno ponaša mada je imala jedan menstruacioni ciklus za drugim za u roku za dve nedelje. Molim Vas da mi pošaljete odgovor šta je zapravo. Može na e mail.
    Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 18. 03. 2009.
    • Poštovani,
      na osnovu ovoga što ste mi rekli bilo bi zaista neprofesionalno da sudim o dijagnozi, pogotovu kada je Vi već iznosite kao postavljenu Šta god da je od ovih navedenih dijagnoza terapijom se ona može uvesti u remisiju.
       Srdačno Dr Dragana Krasić