Molim Vas doktorka pomozite mi! Znam da zvuči kliše ali ne mogu se izboriti sa raskidom 8-godišnje veze, posebno što je ta osoba sa mog radnog mesta i oženjen je. Znam da sam sama kriva i svesna sam koliko sam pogrešila ali sam ipak odlučila da ga ostavim i sada jedva izlazim na kraj sa čitavom situacijom. Mnogo hvala - Vaša verna čitateljka.

    Odgovoreno: 18. 03. 2009.
    • Poštovana,
      pravilno ste postupili pre svega prema sebi. Osoba zbog koje patite nije dostojna ni Vas ni svoje porodice.Vi imate šansu i iskoristite je, jer u samopoštovanju i očuvanju sebe uvek ćete biti pobednik. Radite na sebi, uključite se u život, proširite krug ljudi i videćete koliko toga je pred Vama, a koliko ste do sada propustili. Neko je sebično imao sve a Vi samo laži! Na pravilnom ste putu i opredeljenju samo izdržite.
       Srdačno Dr Dragana Krasić