Postovana,
    dijagnostiran mi je panicni poremecaj. Molim Vas da mi odgovorite da li uz redovni ljecnicki tretman kao i odgovarajucu terapiju je bolest izljeciva te koliko dugo traje oporavak? Unaprijed sam Vam zahvalna.

    Odgovoreno: 13. 03. 2009.
    • Postovana,panicni poremecaj je subjektivno neprijatno i zastrasujuce iskustvo.Utoliko teze jer se javlja iznenada i praceno je katastrofiranjem i strahovima,kao i strahovima od posledica napada.Bolest se leci medikamentima i psihoterapijom.Lecenje ,na zalost,moze i da potraje,ali bez adekvatnog lecenja bice Vam gore i bicete disfunkcionalni.Zato Vam savetujem da se sto pre obratite strucnjaku i zapocnete lecenje Srdacno DrDragana Krasic