Doktorka,
    pa kako d aVas nadjem dajet mi neki kontakt.A vasi administr objavili moj br mob.Da bezim i da se suocim sa problemom?Kako kada ne znam i ne vidim neprijatelja?Frojd..nesrecni jevrej ,bio je samo u pravu za potisnutu agresivnost,seksualnost i laten homoseksualnost..ostalo..bilo mu dosadno.V Jerotic bi Vam to lepo objasnio i nekolicina Grckih teologa/psihologa ako Vas zanima.Psihoterapija,lekovi...sve su to Americko \\\\jevrejske zablude.Jedino je jevandjelski put ispravan.Nesto cu napisati mozda pomogne nekim pacijentima.Na Svetoj Gori a u razgovorima sa raznim duhovnicima recimo za derepsiju kazu da je krst koji se daje radi pokajanaj iz velike bozije ljubavi prema coveku jer uvidja da idem pogresnim putem put greha udaljavajuci se od apsolutne istini i apsolutnog dobra Hritsa.Dakle,ukratko prihvatiti bez roptanja,molitva,post,pricest ..pakako bude Bozija volja

    Odgovoreno: 27. 02. 2009.
    • Postovani,ako znate ispravan put drzite se njega,to je divno!Prava je sreca naci ga!Puno Vas pozdravljam i zelim Vam da na Vasem putu imate samo ljubav i oprostaj od svih grehova! Srdacno DrDragana Krasic