Poštovani,
    imam problem sa lošim snom, budim se na svakih sat vremena. To traje već duže od godinu dana. Molim Vas za savet. Kome da se obratim? Biću zahvalna na svakom odgovoru!
    Srdačan pozdrav!

    Odgovoreno: 25. 02. 2009.
    • Poštovana,
      nemam dovoljno informacija, ali u svakom slučaju je potrebno da uradite EEG, laboratoriju (krvna slika, hepatogram, jonogram), možda i hormone štitne žlezde i druge. Za početak krenite odredjenim ponasanjem ležanja u isto vreme, toplim napicima i opuštenim mislima.
       Srdačno Dr Dragana Krasić