Poštovani,
    Dobar dan zovem se Anela, imam 35 god, zaposlena sam, radim na prodaji osiguranja, nisam udana. U zadnje vrijeme me muči neki nemir, lošije spavam, tjeskoba, nervozna sam, koncentracija mi je u padu. Što mi vi savjetujete - da li da uzmem neke lijekove ili neki čaj?
    Hvala. S poštovanjem

    Odgovoreno: 25. 02. 2009.
    • Poštovana,
      lako je uzeti lekove i uvesti se u san. Ali mislim da to nije definitivno rešenje. Naći ćete ga ako sagledate i pronadjete uzrok nastalih simptoma, te savetujem da se javite stručnjaku i porazgovarate.
       Srdačno Dr Dragana Krasić