Poštovana doktorka,
    već 10 godina živim sa psihozom. Pijem lekove i dobivam mesečnu terapiju. Zašto da produžim sa životom? Šta je to toliko vredno pored moje familije oko mene da produžim sa životom?
    Hvala na odgovoru!!!

    Odgovoreno: 20. 02. 2009.
    • Poštovani Roberte,
      Vaša familija, kao što ste rekli, je najvrednije Vama i Vi njima! Bilo bi strašno učiniti njima ono o čemu razmišljate! Molim Vas, kažite Vašem lekaru o mislima koje Vas muče, korigovaće terapiju pa ćete se bolje osećati.
       Srdačno Dr Dragana Krasić