Poštovana,
    Imam jedan problem. Mnogo sam nervozna, ne mogu noću da spavam, imam hladan znoj, nemam volju ni za čim. Šta da radim?

    Odgovoreno: 20. 02. 2009.
    • Poštovana Dragana,
      imate jedan problem sa kojim se teško nosite. Naveli ste simptome a da bih sagledala bolje Vaš problem morala bih da imam mnogo više podataka. Ne znam ni koliko godina imate, ni da li imate neki realan problem i još puno toga. To bi opredelilo terapijski pristup, te je stoga poželjno da se obratite psihijatru sa kojim biste o problemu govorili.
       Srdačno Dr Dragana Krasić