Koristim već duže vreme Rivotril jer sam imala dijagnozu depresija. Duže vreme podrazumeva 5 god. 1/4 od 2 miligrama samo ujutro.
    Molim Vas da mi kažete kako da prestanem da koristim taj lek?

    Odgovoreno: 18. 02. 2009.
    • Postovana,ja cu reci jednostavno! Ali lako je reci,a tesko izvesti.Mislim da ste i sami uvidelida je to neophodno i pa onda odmerite zasto je to neophodno,pa odlucite.Uzimanjem leka toliko dugo Vi stesamo navukli jos jedan problem.Probajte da ostavite lek,jer ne mozeteuspeti ukoliko ne krenete Srdacno DrDragana Krasic

Komentari na pitanje: #22215

    • Dobar dan i ja sam koristila seroksat sam odmah ostavila cim mi je doktorka rekla a rivatril pijem jednu dnevno prvo sam ga pila uvece a sad po potrepi pijem i propanol pa me zanima za koliko mogu ostaviti oba leka jel planiram da pravim bebu iz nisa