Kako da ublazim tugu i bol za majkom koja je umrla iznenada , toliko sam tuzna i samo placem i ako znam da moram dalje jer i ja imam svoju decu

    Odgovoreno: 18. 02. 2009.
    • Postovana Mirjana,bol za majkom je prevelika!Ona svoj rad ima i traje dugo,vreme cini da ona posustane,ali uvek negde postoji.Preporucujem da porazgovarate sa strucnim licem u Vasem mestu,jer eventualno, Vam je potrebna medikamentna pomoc Srdacno DrDragana Krasic