Zdravo
    Tražim pomoć od Vas. Imam jedan mali problem. Mnogo sam ljubomorna u vezi sa mojim dečkom. Ne znam da se kontroliram i dobijam histerićni napad i osećam se užasno. Od prevelika nervoza stega me srce i tresem se. Molim Vas za pomoć kako da izbegnem to i da uspem se kontrolirati.
    Hvala vam

    Odgovoreno: 17. 02. 2009.
    • Postovana,jeste li bezrazlozno ljubomorni?Ili samo imate problem ispoljavanja ponasanja i afekta kada ga suocitesa situacijom?To sudve stvari.Razmislite koji je Vas problem,pa sedogovaramo Srdacno DrDragana Krasic