Poštovana,
    pre 8 godina sam bila bolnički lečena posle porodjaja od postpartalne psihoze. Remisija je bila dobra ali posle 5 godina sam dobila strašne strahove. Pijem Tolvon i Melperon. Idem redovno na kontrole i molim Vas da mi odgovorite koliko to može da traje? Sad mi je puno bolje uz stalnu posetu lekaru.
    Pozdrav

    Odgovoreno: 05. 02. 2009.
    • Postovana,jako bih volela kada bi mogla da Vam dam odgovor na pitanje,a jos vise odgovor koji bi Vam pomogao.Jednostavno nema seme.Svaki covek je individua za sebe, zajedno sa svojom problematikom i sopstvenim reakcijama.Koliko ce nesto trajati zavisi i od pomoci sa strane a mozda jos vise od sopstvenih snaga za promenama i radom na sebi Srdacno Dr Dragana Krasic