Dijagnoza mi je neurozis f 41.2. Da li su mi da pijem Diazepam 5 i Amizol 25mg sta da radim?? Pre nekoliko godina štrecao sam u snu sad je to sve češće ...zašto se to dešava...moram Vam reći da sam trenutno na metadonskoj terapiji.

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Postovani,Vasa dijagnoza nije samo F41.2,sto ste mi na posredan nacin i rekli.Zasto se neko streca u snu?Mnogo odgovora na to pitanje, a jako malo znam ili uopste ne znam o Vama da bih Vam dala adekvatan odgovor Srdacno Dr Dragana Krasic

Komentari na pitanje: #20319

    • Dijagnoza migraena simplex (sine aura) -g43. 0; in observationem-g37. 9 a terapija mi je amyzol 25mg medjutim ovaj lek je jak a posto ja radim nocu i lek me uspavljuje da li mogu da nadjem neku adekvatnu zamenu