Bolujem od bulimije koju pokušavam da pobedim sama nisam u finansiskoj mogućnosti da se lečim (radim kod privatnika koji slabo plaća i ne daje slobodne dane ni za lekara...) kako mogu sama sebi da pomognem a ne bih želela da bilo ko sazna za moj problem a drugi problem je što sam na Yasmin pilulama i trudim se da nikada ne povraćam kad ih popijem, već sam se ispraksovala da se pročistim pa posle toga popijem kontraceptivnu pilulu koliko je onda ona delotvorna (nikad je nisam ispovraćala) toliko mi energije sve ovo oduzima da bi mi bolje bilo da se koncentrišem da pobedim bulimiju ali nekako nemam snage za to.

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Postovana,iz ovoga sto ste mi napisal vidim da imate veliki problem i opstu psihotelesnu konfuziju,koja zahteva lecenje.Morate se obratiti lekaru.Do mene mozete doci putem informacija sa stetoskopa Srdacno Dr Dragana Krasic