Poštovana doktorka,
    juče sam prvi put bila kod neuropsihijatra. Ovih nedelju dana osećam se jako loše, napadi straha, depresija, drhtavica, lupanje srca, pritisak u glavi, plašljiva sam, bojim se da idem daleko od kuće . .. Imala sam u poslednje vreme dosta stresova. Pila sam Bensedin. Pisala sam Vam - Vi ste mi savetovali psihoterapiju i Flunirin ili Zoloft. Juče mi je dr prepisala Ksalol.
    Da li je on pravi za mene? Ja sam njoj objasnila moje stanje, doduše ne sve, žurila se. Proverila mi je reflekse, štitnu ,žlezdu, hod...i rekla da sam samo napata. Dg-F45. Ponovo pregled za 3 nedelje, a ksalol 0,25 da pijem dva puta dnevno. Ja sam samo nasla od 1 mg u apoteci,pa ga prepolovim. Da li i on izaziva zavist? Da li da uzmem i Zoloft? Sada sam nesigurna?
    Veliki pozdrav.