Pozdrav,
    u mojoj porodici postoji ženska osoba koj je po svemu sudeći mesečar. To sam zaključio tako što sam je video kako ustaje i šeta po stanu, ode do kupatila, kuhinje gde čak i jede, nosi hranu sa sobom u krevet..... pored toga jako glasno priča sa osobom koja je pored nje u tom momentu ali češće priča sa nekim ko nije prisutan....dosta često ispušta neartikulisane krike koji jezivo zvuče... Ujutru kad je neko pita da li se možda seća šta je radila u toku noći odgovor je ne...Svi u porodici smo jako zabrinuti pošto to jako dugo traje i dešava se sve češće a najveći problem je što ima dete staro 4 godine koje spava sa njom u krevetu i stalno smo u strahu da može da joj naudi dok je u takvom stanju....
    Molim Vas recite mi koliko je ozbiljno to stanje, kako se leči i da li uopšte može da se izleči.... Zabrinutost je sve veća zato što je često i agresivna dok je u tom stanju...
    Unapred hvala