Imam dijagnozu neurotskog reagovanja već par godina sa simptomima jake nervne napetosti, povremene opijenosti u glavi i povremene blage drhtavice ruku i vratnih mišića. Krvna slika i EEG mozga u redu, vratna kičma i krvni sudovi u vratu u redu. Od jula prošle godine povremeno pijem Bromazepan 3mg 1x1 koji ublaži simptome ali trajnog izlečenja nema. Pijem i B vitamin i idem kod psihologa.
    Kakav je Vaš savet u pogledu daljeg lečenja i može li Bromazepan biti štetan posle tako dugotrajne upotrebe?

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Postovana,ne savetujem uzimanje t.Bromasepama.Dosta dugo se lecite bez rezultata,te bi trebalo da nesto promenite.Potreban Vam je psihijatar,a ne psiholog i upotreba antidepresiva koji uspesno resavaju peroblem bez opasnosti odzavisnosti Srdacno Dr Dragana Krasic

Komentari na pitanje: #20051

    • Imam dijagnozu nervne napetosti od novembra prosle godine pijem bromazepam od 3mg ujutru koji mi pomaze ali cim prestanem da ga pijem svi simptomi se vracaju. Da li bromazepam stvara zavisnost i sta dalje da radim.