Poštovana doktorka,
    posle tri godine lekar mi je ukinuo Anafranil. Dva meseca sam bez lekova, on sada hoće da uvede Efril da bi kako kaže u potpunosti završio lečenje. Uznemirena sam zbog činjenice da se on daje za bipolarni poremećaj, i da li je telesna temperatura koja je koda mene prisutna već mesec dana od 37,2 znak ove psihoze?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Postovana,ne brinite zbog uvodjenja Eftila u smislu,nema potrebe da njegovo uvodjenje tumacite bipolarnim poremecajem.Ne znam Vasu problematiku,tako da Vam blize nista ne mogu reci.Povecana telesna temperatura nema veze sa psihickom problematikom Srdacno Dr Dragana Krasic