Poštovana,
    imam 23 godine. U zadnja 2 mjeseca imam velikih problema sa nesanicom. Naime, nikada nisam umorna ni pospana. A kada i zaspem spavam 1-2 sata, probudim se i ostatak noći ne mogu da zaspim. To traje već otprilike 2 mjeseca. Treba da napomenem da otkad ne spavam, imam stalne glavobolje i neizdrživ bol u desnom oku. Takodje, i onih sat, dva što zaspim imam osjećaj da se borim sa snom - tj. nalazim se izmedju sna i jave. Moja doktorka mi je propisala neke tablete na prirodnoj bazi, što mi uopšte nije pomoglo. Takodje, ni ispijanje po 5 bensedina od po 2 mg nije pomoglo.
    Molim Vas, pomozite mi!
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 01. 2009.
    • Postovana,problem je velik i traje dosta dugo.Neophodno je da uradite EEG,pregled oftalmologa,ocni pritisak i NMR mozga,eventualno.Naravno i pregled neurologa ce biti potreba.Nesanicu tek nakon dijagnostike sagledava psihijatar Srdacno Dr Dragana Krasic