Poštovana,
    Da li je bolest BYPOLAR nasledna, da li se može sasvim izlečiti od nje i da li je opasno živeti sa osobom koja boluje od te bolesti? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 01. 2009.
    • Postovana,sve bolesti u psihijatriji su uzrokovane po biolosko-psiholosko-socioloskom modelu.Moze postojati nasledje ali nije jedini uslov za izbijanje bolesti.Lekovima se bolest uvodi u mirovanje.Bolest nije opasna po okolinu Srdacno Dr Dragana Krasic