Hteo bih da Vas pitam vezano za jednu situaciju u životu, koji je Vaš komentar i savet, kako postupati u takvim situacijama? Situacija je dosta uopštena, u pitanju je kako postupati kada pojedinac ili više osoba očekuje nešto od Vas, a Vi niste u stanju da to ispunite? Pri tome je sasvim logično da Vi to nešto obavite, uradite.
    Hvala unapred!

    Odgovoreno: 16. 01. 2009.
    • Postovani,u jednoj recenici ste rekli da "vi to niste u stanju da ispunite", a potom u drugoj "da je sasvim logicno da vi to obavite".Zvuci nelogicno upravo.Ako neko nije u stanju da nesto obavi,zasto bi od njega ocekivali i bilo "logicno" da to uradi?Da li Vam je tesko da im objanite ili neprijatno sto nemate kapacitete da nesto uradite iako ste prividno u toj situaciji ili necete pa ne znate kako da im kazete? Inace,sta god da je jasna informacija je jedinam prihvatljiva i razumljiva Srdacno Dr Dragana Krasic