Poštovana,
    prije mjesec i petnaest dana pisala sam Vam o svom problemu straha.Vi ste mi preporučili da pijem Zoloft od 50 mg ujutro, ali ja sam jako troma, razdražljiva i pritisak mi ponekad skače. Da li su to samo trenutne reakcije na lijek ili će me pratiti tokom cijelog liječenja? Po savjetu lijekara pijem i bromazepan tri puta dnevno po 1,5mg.
    Unaprijed Vam se zahvaljujem!

    Odgovoreno: 16. 01. 2009.
    • Podstovana,pritisak Vam od njega ne skace.sigurno,niti imate dozivljaj tromosti od uzimanja Zolofta.Krenite da ga pijete uvece,pa cete videti.Ukoliko je dalje tako,javite se.Mislim da T.Bromazepama u toj ucestalost ce pre dati usporenost. Srdacno Dr Dragana Krasic