Molim za jedno pitanje do Vas,
    Zovem se Alen Jovanović i iz Makedonije sam i stalno od nerve srce lupa ubrzano, steza me oko vratu kao da sam pijan. Osećam se nekadm i vazduh ne mogu da uzimam. Nerve me guse, suše mi se usta stalno, nekad neću da se nerviram ali nerve ipak rade, a dok sam pušio cigarete to je bilo užas. Sad mi je bolje malo ali u peiod od po 2 god meni mora da se da izluipa srce kao da mi skoci iz grudi takav je osećaj.
    Molim Vas da mi pišete dal je reč od palitacije ili socijalne fobije ako nije to i kako treba se lekovati ? Znam da treba nšsto da preuzmem. Nekad sam raspoložen, nekad ne. Kad bi mi kazali koji lek da pije ja bih Vam rado bio zahvalan i duznik u životu
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 12. 01. 2009.
    • Postovani Alene,malo podataka imam da bih Vam rekla da li je kod Vas sociofobija.U svakom slucaju palpitacije prepoznajete i osecate i nadam se da Vas je kardiolog pregledao.Mozete uzeti za pocetak t,Propranolol 4o mg 1/4 ujutru i 1/4 uvece,pa se javite da vidim kako je Srdacno Dr Dragana Krasic