Poštovana,
    Imam 31. godinu, oženjen sam (supruga 31.godina) i imam sina od 4 godine. Supruga i ja planiramo drugo dete ali nas interesuje sledeće: od pre jedno dve nedelje počeo sam da pijem terapiju jer su mi se počeli javljati simptomi agorafobije. Naime bio sam pod velikim stresom, loše sam spavao i bio dosta napet u poslednje vreme te sam se iz tog razloga obratio neuropsihijatru. Terapija je 1/2 tablete Zolofta (sertalin) od 50mg ujutru i 1/3 tablete Trittico (retard) od 150mg uveče. Za sada terapija daje pozitivne rezultate. Niko u porodici nije imao psihičkih problema niti se lečio od sličnih poremećaja. Molio bih Vas za savet u vezi sa našim planom o proširenju porodice.
    Da li da sačekamo neko vreme da se završi sa terapijom ili ova terapija nema nikakvog uticaja na potomstvo.
    Hvala