Kako da najlakše zaspim uveče, a ne koristeći lekove za spavanje i koje vreme je najbolje za odlazak u postelju?

    Odgovoreno: 08. 01. 2009.
    • Postovana,najbolje vreme za spavanje je svakako vreme pre nastupanja ponoci,sto bi negde znacilo da bi to optimalno bilo negde oko 23casova.Pokusajte da legnete uvek u isto vreme,opustitete se i nerazmisljajte o tome koliko cete spavati,kada cete se uspavati i kada ustajete.Casatoplog napitka prija,ali ne sa kofeinom i teinom. Srdacno Dr Dragana Krasic