Poštovanje,
    Patim od teške hronične depresije već 10 god. S vremena na vreme mi bude bolje, ali se epizode depresije vraćaju ponovo i traju po nekoliko meseci praćene svim mogućim simptomima do totalne izolacije u kući i po nekoliko meseci. Uzrok moje depresije je emocionalna nesigurnost i neispunjenost. Lekaru sam se javljao u nekoliko navrata i pomogla mi je ali sve je to bilo trenutno. Uglavnom sam pio lekove na svoju ruku bensedin 30-40 mg sulpirid 100-200 mg dok mi doktorka zadnji put nije preporučila psihoterapiju.
    Interesuje me da li u Nišu postoji lečenje kongitivno bihejvioralnom terapijom psihoterapijom i kome bih mogao da se obratim? Možda privatna praksa?
    Unapred Vam hvala

    Odgovoreno: 08. 01. 2009.
    • Postovani,u Nisu postoji lecenje kognitivno-bihevioralnom terapijom kao i drugim vrstama psihoterapije.Imate mogucnosti da zapocnete takvo lecenje i u Klinici za mentalno zdravlje kao i u privatnim ordinacijama Srdacno Dr Dragana Krasic