Stalno sam nervozan i napet. Radio sam do oktobra u jednoj firmi gde sam stalno bio pod velikim pritiskom. Koristio sam Bensedin da bih mogao da to izdržim. Imam sina sa kojim bukvalno ne mogu da razgovaram ni jedan minut a da ne počnem da vičemna njega iz čista mira. On je divno dete i nije zaslužio ovakvo moje ponašanje. Stalno imam crne i pesimistične misli i ne mogu se opustiti ni na sekundu.
    Da li postoji neki lek koji bi mi pomogao?

    Odgovoreno: 08. 01. 2009.
    • Poštovani,
      lek uvek postoji i Vi ste na putu da rešite problem samim tim što imate uvid da on postoji i gde se nalazi. Postoji lek, postoji psihoterapija. U svakom slučaju obratite se stručnom licu i krenite što pre zbog svog deteta i sebe.
       Srdačno Dr Dragana Krasić