Dijagnoza mi je pre 15g bila F33, a sad pre godinu dana F 33.3. Od početka lečenja pijem stalno rivotril i promenila sam gomilu antidepresiva i sedativa. Stanje mi je jako pogoršano u smislu jake anksioznosti i 'kratkog fitilja '. Mislim da sam se adaptirala na rivotril koji pijem sada 3 puta po 2 mg.

    Odgovoreno: 08. 01. 2009.
    • Poštovana,
      s obzirom na dužinu uzimanja pomenute terapije, najverovatnije ste postali tolerantni na pomenutu terapiju. Obratite se Vašem psihijatru i porazgovarajte o promeni terapije, jer uvek postoji izlaz.
       Srdačno, Dr Dragana Krasić