Imam 46 god. Poslednjih nekoliko godina sam pod strašnim emotivnim stresom (izgubila sam bebu). Postala sam strašno rasejana, mada mi je to i nasledno, da to počinje da mi smeta. Zaboravljam stvari gde stignem, ne mogu da se setim elementarnih činjenica, jednostavno sam pogubljena.
    Kako da vratim koncentraciju, umorna sam, ne mogu da spavam, ušla sam u klimaks. Šta mi predlažete?

    Odgovoreno: 07. 01. 2009.
    • Postovana,negde ste sami razradili temu ciji je naslov depresivno funkcionisanje.O kakvom depresivnom reagovanju je rec ne mogu suditi na osnovu ovoliko podataka,ali bi strucnjk u Vasem mestu ukoliko biste mu se obratili, Vam pomogo u tome.Mozet, takodje, dobiti odgovarajucu terapiju antidepresivnog karaktera,koja ce sigurno dati dobre rezultate,i bilo dobro ici na psihoterapiju Srdacno Dr Dragana Krasic