Imam 27g stalno sam nervozna i najmanja sitnica me iznervira da se tresem i osjećam jako lupanje srca Molim Vas da mi date savet koje lekove da pijem, jer leksaurin i apaurin ništa ne djeluju, imam dvoje djece.

    Odgovoreno: 05. 01. 2009.
    • Poštovana,
      nemojte piti nešto što Vam ne odgovara. Ako glava boli, postavi se dijagnoza i leči uzrok, a ne piju se samo lekovi protiv bolova. Tako i ovde, zbog čega ste nervozni i napeti? U svakom slučaju pošto stanje duže traje, rekla bih, obratite se psihijatru u mestu i započnite sa lekovima tipa antidepresiva (capsule Flunirin npr.)
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić