Poštovana,
    molim Vas odgovorite mi na moje pitanje. Imala sam depresiju pre pet godina, uzimala sam šest meseci lekove, posle toga sam prestala zato što mi je bilo bolje i sad pre par dana sam osetila opet isto jako lupanje srca, gušenje, doktor mi je opet prepisao lek za depresiju.
    Molim Vas da li je to kod mene opasno, opet povratak depresije i šta da radim sama da nešto preduzmem..
    Hvala pozdrav

    Odgovoreno: 05. 01. 2009.
    • Poštovana,
      osim lekova bilo bi poželjno da se lečite i putem psihoterapije, koja daje dugoročnije rezultate. Ne bojte se, ne mislim da se radi o bolesti koja ima ozbiljniji karakter, ali morate se potruditi i sami. Lekovi donekle rešavaju problem, ali ne oslanjajte se samo na njih. Mobilišite zdrave snage koje uvek postoje i krenite u borbu protiv straha i neraspoloženja.
      Srdačno,
      Dr Dragana Krasić