Ustanovljena mi je dg: anksioznost pre 3 god. Menjao sam razne lekove koje mi je prepisao neuropsihijatar..th je bila tegretol pa jedno vreme rivotril.. sada sam na minimalnoj dozi xanaxa.
    Pitanje je: pošto sam oženjen i želeo bih dete, da li će ta moja bolest uticati na plod i na dalje razvijanje? Da li je nasledna? Ja se dobro osećam, sem što imam ponekad gušenja i strah od prevoza.
    Hvala!! Nadam se uskorom odgovoru!!

    Odgovoreno: 31. 12. 2008.
    • Poštovani,
      Vi ste skoro bez terapije. Zašto ne biste pokušali da prestanete i sa XanaXom? Uključite se dalje, planirajte život sa sledećim obavezama i odgovornostima, sada ste zdravi,
      Srdačno, Dr Dragana Krasić