U drugom mesecu trudoće sam. Bolujem od anksioznosti praćenom paničnim poremećajem. Od kada sam saznala da sam trudna imam velike strahove kako neću izdržati trudnoću kako ću da poludim zbog hormona, kako ću da se plašim pokreta bebe u stomaku, kako ću da dobijam napade tokom cele trudnoće. Volela bih da pokušam da rodim dete, ali kako kad sam u grčevitom strahu, da li mogu neki lekovi da se piju da mi umire strahove...

    Odgovoreno: 24. 12. 2008.
    • Poštovana,
      nemojte da upropašćavate jedan od najlepših perioda u životu jedne žene. Zašto biste poludeli od hormona, kome se to desilo !? Mislite drugačije uživajte u bebi koja se pokreće. Oko lekova se dogovorite nakon trećeg meseca sa psihijatrom u mestu Srdačno,
      Dr Dragana Krasić