Imam 33god imam strahove svakog dana za život, ne izlazim nigde, plašim se da ću umreti, stalno i osećam nestabilnost u nogama i ne mogu da stojim mirno, nego se lelujam, najviše odležim dan, a bavio sam se muzikom i imam studio u koji i ne ulazim od straha pijem rispolept 1mg pa i bromazepam od 3mg.
    Molim Vas recite mi Vaše mišljenje za mene i lekove pio sam svako jake anti depresive, a ovo rispolept od pre 2 dana i ništa još bolje.